Hakkımda

1968 Ardahan doğumlu olan Şah Yaycı; Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hemşirelik bölümünü bitirdikten sonra, doğuda mecburi hizmetini yaptı. Cecil Kliniklerinin İsviçrede`ki yoğun bakım bursunu kazandı. Türkiye`ye dönerek özel sektörde hastane yöneticiliği yapmaya başladı.

Birçok Hastanenin kurulum aşamasında çalıştı sistem kurdu ve aynı zamanda yöneticiliğini yaptı.

1997 yılında Amerika`da katıldığı bir eğitimde medikal estetiği keşfetti. Estetik Cerrahiyle Medikal Estetiğin birlikte gitmesi prensibiyle örnek oluşturacak bir sistemin öncülüğünü yaptı. Amerika ve Avrupa`da Medikal Estetik kurslarına ve eğitimlerine katıldı.Türkiye`de estetik alanında  önemli kurum ve kuruluşlara direktörlük ve danışmanlık  yaptı.

Estetiğin maestrosu  olarak anılan Yaycı, estetik konseptleri kuruyor.Kişinin ihtiyaclarını doğru tespit edebilen medikal tabanlı çok iyi bir vizyona, bilgiye ve tecrübeye sahip. Dünyadaki estetik ve kozmetoloji alanındaki yenilikleri takip ederek, Estetik ve sağlık sektörünün tüm alanlarına danışmanlık veren Şah Yaycı aynı zamanda kişisel estetik danışmanlığı yaparak iyi yaşlanma ve koruma amaçlı bilgilendirmelerde bulunuyor.

“Yaşının iyisi ol“ seminerleriyle Türkiye ve yurt dışında bilgi – birikimlerini paylaşarak doğru estetik bilinci alanında bir ilke öncülük eden Yaycı ,televizyon programları  ve  köşe yazarlığını birlikte görtürüyor.

Dünyanın en çok okunan güzellik, welnes ,sağlık ve estetik dergisi Newbeauty Türkiye`nin Yayın Yönetmenliğini yapıyor.

Maya Medya Yayınlar direktörlüğü görevini de aynı anda yürüten Şah Yaycı  evli ve 15 yaşında bir erkek çocuk annesi.